KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY


 Spotkania odbywają się w Domu Parafialnym (na górze) 

SOBOTA, godz. 19.00

 

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży prowadzi także własną stronę internetową, gdzie pojawiają się aktualne informacje z życia oddziału pod adresem http://www.ksm-piastow.ugu.pl.


 

OPIEKUN K.S.M. - Ks. Tomasz Chruścik

Gra o Fabrykę Czekolady

Sekcje - sposób na osobistą pasję

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży działa poprzez sekcje, związane z pogłębianiem zainteresowań konkretnych członków oddziału. Przy naszym oddziale zostały utworzone następujące sekcje:

 

1. Sportowo - turystyczna

2. Teleinformatyczna

3. Fotograficzno - reporterska

4. Językowa

 

Nie oznacza to jednak, że kształt i charakter sekcji jest zamknięty na zawsze. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe propozycje i jeśli chcesz się do nas przyłączyć z pewnością Twoje osobiste zainteresowania staną się punktem wyjścia w dyskusji poświęconej osobistemu rozwojowi każdego z członków oddziału. Przecież pasja to coś, co bardzo charakteryzuje osobę i warto się temu przypatrzeć.

Sekcja Fotograficzna

W dniu 15 kwietnia 2012 roku rozpoczęła w ramach naszego oddziału "Sekcja fotograficzno - reporterska". Jej członkowie należący do oddziału KSM przy naszej parafii uczą się podstawowych zasad fotografii oraz metod pracy w różnych wariantach (reportaż, portert, krajobraz, HDR, praca w Studio fotograficznym i wiele innych). Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkania KSM.

Powiadomienia SMS

Facebook

Dzisiaj jest

środa,
18 lipca 2018

(199. dzień roku)

Święta

Środa, XV Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie bł. Szymona z Lipnicy, prezbitera

Zegar

Wyszukiwanie