KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY

Spotkania odbywają się w Domu Parafialnym (na górze)

SOBOTA, godz. 19.00

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży prowadzi także własną stronę internetową, gdzie pojawiają się aktualne informacje z życia oddziału pod adresem http://www.ksm-piastow.ugu.pl.

OPIEKUN K.S.M. - Ks. Tomasz Chruścik

Gra o Fabrykę Czekolady

Sekcje - sposób na osobistą pasję

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży działa poprzez sekcje, związane z pogłębianiem zainteresowań konkretnych członków oddziału. Przy naszym oddziale zostały utworzone następujące sekcje:

1. Sportowo - turystyczna

2. Teleinformatyczna

3. Fotograficzno - reporterska

4. Językowa

Nie oznacza to jednak, że kształt i charakter sekcji jest zamknięty na zawsze. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe propozycje i jeśli chcesz się do nas przyłączyć z pewnością Twoje osobiste zainteresowania staną się punktem wyjścia w dyskusji poświęconej osobistemu rozwojowi każdego z członków oddziału. Przecież pasja to coś, co bardzo charakteryzuje osobę i warto się temu przypatrzeć.

Sekcja Fotograficzna

W dniu 15 kwietnia 2012 roku rozpoczęła w ramach naszego oddziału "Sekcja fotograficzno - reporterska". Jej członkowie należący do oddziału KSM przy naszej parafii uczą się podstawowych zasad fotografii oraz metod pracy w różnych wariantach (reportaż, portert, krajobraz, HDR, praca w Studio fotograficznym i wiele innych). Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkania KSM.

środa,
18 lipca 2018