Scholi młodzieżowej została poświęcona osobna strona dostępna na naszej stronie parafialnej.

Ruch Światło - Życie (OAZA)

Spotkania odbywają się w Domu Parafialnym (na górze)

piątek - godz. 19.00

OPIEKUN OAZY - Ks. Marcin

Grill Służby liturgicznej 2013

Droga krzyżowa

Rozważania z każdej wieczornej drogi krzyżowej można tu będzie znaleźć.

Droga krzyżowa 15.02.2013r.

Droga krzyżowa 22.02.2013r.

Droga krzyżowa 01.03.2013r.

Znajdź na Facebooku i polub :)

Kontakt

Od teraz możesz nas śledzić na Facebooku. Bezpośrednio do części strony parafialnej odsyła adres www.oaza-piastow.ugu.pl, który łatwiej zapamiętać. Zawsze aktualne informacje.

Po co wspólnota?

Dopóki nic w naszym życiu szczególnego się nie dzieje nie jesteśmy w stanie docenić, ani odkryć czym jest bogactwo Wspólnoty i każda forma przekonywania nie będzie się różnic od agitacji.

Życiowe wybory, jakie czekają nas - młodych ludzi - poszukiwanie osobistego szczęścia, wybór szkoły, kierunku studiów czy poszukiwanie tej drugiej utęsknionej połowy jest wpisane w formację Wspólnoty Oazowej.

Żadna formacja w Kościele nie powie, co masz robić, ale da Ci narzędzia, dzięki którym sam będziesz mógł rozpocząć poszukiwania i znajdywać odpowiedzi na te pytania, które zadaje życie.

Śpiew podczas liturgii Mszy Świętej jest tylko formą wyrażenia naszej osobistej wdzięczności za to, czego Chrystus Pan dokonał w naszym życiu. Jeśli chcesz otrzymać od Niego samego receptę na Twoje osobiste szczęście lub zwyczajnie Go poszukujesz, zapraszamy Ciebie na spotkanie w każdy Piątek roku szkolnego o 19.00 do sali parafialnej.